دبیرستان دوره اول انرژی مثبت

زمانی که به دنبال ثبت‌نام فرزند خود در یک مدرسه هستید، توجه به امکانات مدرسه از اهمیت بسیاری برخوردار است. نوجوانان در دوره اول دبیرستان خود، نیازهای بسیاری را دارند که با انتخاب یک مدرسه مناسب می‌تواند به ثمر نشسته و رشد روانی و اجتماعی مناسبی را برای آن‌ها به همراه داشته باشد.
از همین رو دبیرستان دوره اول انرژی مثبت به عنوان یک دبیرستان دغدغه‌مند برای دانش‌آموزان به گونه‌ای آماده شده است تا بتوانند به راحتی نیازهای خود را برطرف کرده و روند رشد جسمی و روانی خود را به درستی طی نمایند.

مراحل ثبت نام دانش آموزان در دبیرستان انرژی مثبت دوره اول

در ابتدا برای آن که بتوانید در دبیرستان دوره اول انرژِی مثبت ثبت‌نام کنید، لازم است تا مراحل ثبت‌نام در این مدرسه را بدانید. در اولین قدم برای ثبت‌نام در این مدرسه لازم است تا پیش ثبت‌نام خود را در زمان مقرر در سایت داشته باشید. پس از آن در جهت برگزاری آزمون به شما اطلاع داده خواهد شد و با حضور در آزمون می‌توانید با دیگر متقاضیان رقابت کرده و حضور در مدرسه را تجربه کنید.
پس از قبولی در آزمون، افراد واجد شرایط در جلسات معارفه مدرسه حضور پیدا می‌کنند و با شرایط و وضعیت آن آشنا می‌شوند و به عنوان آخرین مرحله و پس از گذر تمامی این مراحل، افراد به مرحله ثبت‌نام مالی و دریافت مدارک تحصیلی می‌روند.
به این ترتیب ثبت‌نام در این مدرسه به صورت کاملی انجام می‌گیرد و دانش‌آموز می‌تواند از اول مهرماه وارد کلاس‌های درس و آموزشی دبیرستان دوره اول انرژی مثبت شود.

نقاط قوت آموزشی در دبیرستان دوره اول انرژی مثبت برای دانش‌آموزان

دبیرستان انرژی مثبت مانند هر مدرسه‌ی دیگری، با ارائه نقاط قوتی در راستای سیستم آموزشی خود سعی می‌کند تا رشد آموزشی مناسبی را برای دانش‌آموزانش فراهم آورد. به منظور این رشد، سه فعالیت اصلی در دبیرستان انرژی مثبت صورت می‌گیرد که عبارت است از:

برنامه ریزی دقیق و کارآمد برای تمامی فعالیت‌ها

داشتن برنامه‌ریزی آموزشی و دقیق در این دبیرستان سبب شده است تا دانش‌آموزان نسبت به رشد و پیشرفت خود مطمئن باشند. برنامه‌ریزی مدون صورت گرفته از سمت مسئولین این دبیرستان به عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های آموزشی این مدرسه شناخته می‌شود که نتایج قابل‌توجه و چشم‌گیری را نیز به دنبال خود دارد

 

 

حضور کادر حرفه‌ای آموزشی برای رشد علمی دانش‌آموزان

در دبیرستان دوره اول انرژی مثبت ، کادر آموزشی هماهنگ، حرفه‌ای و یکدستی حضور دارند که همگی مسیر مشخصی را در طی فعالیت خود طی می‌کنند. از همین رو اهداف مشخص شده برای آموزش دانش‌آموزان در دبیرستان یکی پس از دیگری تحقق می‌یابد و رشد آموزشی خوبی نصیب آن‌ها خواهد شد.

رسیدگی به پویایی و شادابی دانش‌آموزان در کنار رشد علمی

دبیرستان دوره اول انرژی مثبت، علاوه بر دقت داشتن بر روی آموزش و بار علمی دانش‌آموزان، به موضوع پویایی و شادابی آن‌ها نیز اهمیت می‌دهد. دانش‌آموزان نوجوان برای درس خواندن بهتر، نیاز به یک فضای آموزشی خلاق و پویا دارند که در آن بتوانند استعدادهای خود را به خوبی شکوفا کنند.

امکانات و مزایای موجود در دبیرستان دوره اول انرژی مثبت برای دانش‌آموزان

در دبیرستان انرژی مثبت دوره اول، برای دانش‌آموزان نوجوان امکانات بسیاری مهیا شده است تا بتوانند به بهترین شکل ممکن آموزش و درس خواندن خود را به پیش برند و دانش‌آموزان موفق و شادابی باشند. این امکانات به سه دسته اصلی تقسیم می‌شوند که در ادامه درباره آن‌ها سخن خواهیم گفت:

امکانات تفریحی

در کنار درس خواندن دانش‌آموزان لازم است تا آن‌ها محیط‌هایی تفریحی و مناسب نیز برای رشد خود را در مدرسه تجربه کنند. از همین رو در دبیرستان دوره اول انرژی مثبت، امکانات و شرایط بسیاری برای تفریح و رفاه دانش‌آموزان فراهم شده است. از انواع اردوها و جشن‌ها و مراسم‌های مختلف گرفته تا برگزاری و حضور دانش‌آموزان در جشنواره ورزشی موضوعی است که می‌تواند برای دانش‌آموزان تفریح قلمداد شود.

امکانات فیزیکی

وجود کلاس‌های درسی بزرگ و نورگیر با تهویه مناسب، کتابخانه و سالن مطالعه مناسب برای درس خواندن، حیاط بزرگ و سالن ورزشی در مدرسه، فضای مناسب برای غذاخوری دانش‌آموزان و بسیاری از امکانات دیگر سبب رشد بهتر و آرامش بیشتر دانش‌آموزان در مدرسه می‌شود. همگی این امکانات برای دانش‌آموزان دوره اول دبیرستان انرژی مثبت قابل دسترسی هستند.

 

امکانات آموزشی

در کنار تمامی امکانات تفریحی و فیزیکی، امکانات آموزشی مانند اساتید مجرب و برگزاری جشنواره‌های علمی و پژوهشی برای دانش‌آموزان امکاناتی هستند که رشد علمی دانش‌آموز را در پی خواهد داشت.

 

 

 

موفقیت در سال‌های دوره اول دبیرستان، با حضور در مدارس انرژی مثبت

دوره اول دبیرستان به عنوان یکی از مهم‌ترین مقاطع تحصیلی شناخته می‌شود که می‌تواند موفقیت‌های بعدی را در زندگی یک نوجوان به همراه داشته باشد. انرژی مثبت در دوره اول خود با برقرار کردن امکانات بسیار مناسب در حوزه‌های مختلف، سعی کرده است تا شرایط رشد و پیشرفت را برای دانش‌آموزان فراهم کند. شرایطی که بتوانند در آن نوجوانی خوبی را تجربه کنند و در سال‌های بعدی در زندگی خود، دوره دوم دبیرستان و ورود به دانشگاه و جامعه بزرگتر آماده باشند.

آموزشی

اخبار و اطلاعیه های آموزشی

آموزشی

کلیک کنید

پژوهشی

اخبار و اطلاعیه های پژوهشی

پژوهشی

کلیک کنید

فرهنگی

اخبار و اطلاعیه های فرهنگی

فرهنگی

کلیک کنید
advanced divider
گالـری تصـاویـر
دبیرستان دوره اول

گالری تصاویـر