دبیرستان دوره دوم مدرسه انرژی مثبت

نوجوانان 16 تا 18 سال ما، نیاز به حمایت روانی برای ورود به جامعه را دارند. نوجوانانی که علاوه بر آموزش‌های درسی، نیازمند محیطی استاندارد و مناسب برای رشد و نمو هستند. با توجه به اهمیت موارد گفته شده، دبیرستان دوره دوم انرژی مثبت به شکلی آماده شده است که بتواند نیازهای نوجوانانمان را برطرف نماید.

کادر آموزشی هماهنگ و یکدست

دانش‌آموزان دبیرستان دوره دوم انرژی مثبت باید توسط معلمین و مدرسینی آموزش ببینند که همگی خط‌مشی واحد داشته باشند و بتوانند برای رسیدن دانش‌آموزان به اهدافشان، بیشترین تأثیر را بگذارند. از همین رو ما در دبیرستان دور دوم انرژی مثبت تلاش کرده‌ایم نهایت هماهنگی و یکدستی را میان کادر آموزشی فراهم آوریم و تلاش کنیم که مسیر آموزش فرزندانمان هموارتر از گذشته شود.

فضای آموزشی مناسب

فضای آموزشی باید بانشاط، پویا و خلاقیت محور باشد. دانش‌آموزان نوجوان باید بتواند در این فضا از تمامی ظرفیت‌های ذهنی خود جهت استعدادیابی، هدف‌گذاری و تعیین مسیر آینده خود استفاده نمایند. با توجه به موارد گفته دبیرستان دور دوم انرژی مثبت تمام تلاش خود را به کار بسته است تا فضای آموزشی برای فرزندان شما فراهم آورند که آنان بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

برنامه‌ریزی مدون

برنامه‌ریزی مدون از سوی مسئولین دبیرستان دور دوم انرژی مثبت، همواره یکی از مهم‌ترین اولویت‌های آموزشی بوده است. تلاش ما آن است که با برنامه‌ریزی مدون درسی، فوق‌برنامه‌ها، مراسمات و… بتوانیم فضایی مناسب جهت رشد دانش‌آموزان فراهم آوریم و جهت دستیابی نتایج مناسب، بیش‌ازپیش تلاش کنیم.

سیستم مدیریت کیفیت

سیستم مدیریت کیفیت در مجتمع آموزشی پسرانه انرژی مثبت، مبتنی بر برنامه‌ریزی استراتژیک است که در دو بخش امور سازمانی و بخش مدیریتی، انجام می‌گیرد.

مدرسه کیفی

روانشناسی مثبت‌نگر، آموزش مؤثر و مهارت‌های مدیریت و مداخله، سبب می‌شود رویکردی هماهنگ در مسیر مدیریت کلاس درس و تمامی بخش‌های دستگاه‌های آموزشی ایجاد گردد.

آموزش زبان انرژی مثبت

کانون زبان با بهره‌گیری از متد آموزشی نوین در تلاش است تا در ساعات درسی و در محیط مدرسه، کلاس‌های زبان باکیفیت و محیطی بانشاط را برای تمامی دانش‌آموزان فراهم آورد.

آکادمی انرژی مثبت

آکادمی مجتمع آموزشی پسرانه انرژی مثبت بر آن است که در فضای آموزشی نوین و با جدیدترین روش‌های آموزشی، دانش‌آموزان را برای ورود هر چه بهتر به جامعه، آماده سازد.

مسئولیت‌‌های اجتماعی

ایجاد صندوق نیکوکاری، تلاش جهت حمایت از کودکان کار، خدمت‌رسانی به مناطق محروم و… از مهم‌ترین فعالیت‌هایی است که مجموعه انرژی مثبت در مسیر مسئولیت اجتماعی خود انجام داده است.

آموزش مجازی

هیچ مانعی در برابر آموزش فرزندان ما وجود ندارد. زیرا در انرژی مثبت سیستم آموزش آنلاین را به بهترین شکل پیاده‌سازی کرده‌ایم تا در صورت لزوم آموزش فرزندان ما به صورت آنلاین انجام گیرد.

مراحل ثبت نام دانش آموزان دبیرستان دوره دوم  انرژی مثبت

جشن و مراسم

ما در انرژی مثبت چشم به راه مناسبتی ملی و مذهبی هستیم تا شادی و نشاط را برای دانش آموزان فراهم آوریم. ، جشن شب یلدا و عید نوروز، جشن تولد فصلی، جشن فارغ التحصیلی سال و… از مهم‌ترین مناسبت‌هایی است که در انرژی مثبت جشن گرفته می‌شود.

رضایت والدین

 

باور داریم ارتباط درست میان اولیا مدرسه و والدین دانش آموزان است که می‌تواند سبب جلب رضایت والدین و تقویت فرآیند آموزشی دانش آموزان شود، از همین رو از هیچ تلاشی برای رسیدن به این امر مهم فروگذار نخواهیم کرد. برگزاری جلسات منظم، ارتباط مستمر و مفید با والدین، بهره‌گیری از مشاور، در جریان قرار دادن والدین در روند آموزشی دانش آموزان و… همه و همه مواردی هستند که در مسیر جلب رضایت والدین انجام می‌گیرد.

آموزشی

اخبار و اطلاعیه های آموزشی

آموزشی

پژوهشی

اخبار و اطلاعیه های پژوهشی

پژوهشی

کلیک کنید

فرهنگی

اخبار و اطلاعیه های فرهنگی

فرهنگی

advanced divider
گالـری تصـاویـر
دبیرستان دوره اول

گالری تصاویـر