اردوی معارفه دانش اموزان سال دهم:

دبیرستان انرژی مثبت هر ساله برای دانش اموزان پایه دهم که اولین سال متوسطه دوره دوم را تجربه می کنند اردویی مفرح برگزار می کند تا دانش اموزان با روندهای اجرایی، آموزشی و فرهنگی مدرسه بیشتر آشنا شوند. در این اردو مدیر دبیرستان، معاون اجرایی، معاون آموزشی، معاون فرهنگی و مسئول پایه دهم مطالب اساسی و مهم دبیرستان را با دانش آموزان در میان می گذارند.

اردوی خمده:

در طول ترم تابستان هر هفته یک روز به اردوهای تفریحی اختصاص داشت. یکی از این اردوها، اردوی روستای خمده بود. روستایی زیبا در مسیر فیروزکوه و زرین دشت با رودخانه ای خروشان و استخری طبیعی. آب تنی در هوای گرم تابستان لذت بخش بود.

اردوی دارآباد:

در طول ترم تابستان هر هفته یک روز به اردوهای تفریحی اختصاص داشت. یکی از این اردوها، اردوی ارتفاعات دارآباد بود. در یک روز تابستانی، کوهنوردی، گعده با دوستان کنار رودخانه، آب تنی و جوجه کباب. کلی خوش گذشت.

اردوی هفت چشمه ؛

در طول ترم تابستان هر هفته یک روز به اردوهای تفریحی اختصاص داشت. یکی از این اردوها، اردوی هفت چشمه بود. هفته چشمه اسم یک منطقه است در مسیر جاده چالوس. یک رودخانه با صفا دارد. و منظره های زیبا و دیدینی. به همه اینا اضافه کنید آب تنی و شیرجه زدن و جوجه کباب.

اردوی مشهد مقدس :

اردوی مشهد مقدس دبیرستان انرژی مثبت آذرماه سال 1398 ویژه دانش اموزان پایه دهم برگزار گردید. دانش آموزان در این اردو ضمن استفاده از فیوضات معنوی حرم مطهر حضرت رضا علیه السلام در فضایی گرم و صمیمی توانستند دوستی های خود را ذیل عنایات آن حضرت محکم تر کنند. در این اردو دانش آموزان از سالن فوتسال و سرزمین موجهای خروشان و مجتمع خرید الماس شرق بازدید کردند.

اردوی قشم:

همواره یکی از اردوهای برون استانی دانش آموزان به سفر سیاحتی اختصاص دارد. در سال تحصیلی 99-98 دانش آموزان پایه یازدهم با وسیله نقلیه قطار به جزیره زیبای قشم سفر کردند و در هتل چهار ستاره ساحل طلایی قشم ساکن شدند. در طول اقامت در جزیره قشم دانش آموزان از جزیره هنگام، جنگلهای حرا، دره ستارگان، چاه کوه و … بازدید کردند